Dodany: 2011-10-27 08:58:27
 

Czy istnieje etyka hotelarskaEtyka hotelarska to jeden z najważniejszych aspektów pracy w tej właśnie dziedzinie. Nad prawidłowością realizacji jej postanowień przez hotel pod warszawą czuwa nieprzerwanie Polska Izba Hotelarstwa.

 

W zakresie jej działania jest propagowanie odpowiednich zachowań przez wszystkich uczestników branży hotelowej a więc nie tylko dotyczących samej obsługi hotelowych gości, pracowników obsługujących hotel pod warszawą ale także i osoby nadzorujące jego pracę w tym relacje pomiędzy zarządem hotelu a pracownikami, pracowników z pracownikami. Najważniejsze jest bowiem to aby hotel pod warszawą stał się miejscem przyjaznym każdemu kto tylko odwiedzi jego wnętrza.

 

Zasadą jest jednak, że wszyscy jego pracownicy muszą współdziałać ze sobą celem zapewnienia jak najwyższego standardu świadczonych przez placówkę usług w zakresie noclegów jak też innych usług uprzyjemniających pobyt. Należy przy tym powiedzieć, iż wszyscy jego pracownicy muszą także wykazywać się etyką w kontaktach z konkurencją a więc głownie nie stosować niedozwolonych technik mających na celu odbieranie klienta..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy istnieje etyka hotelarska
Nick: