Dodany: 2011-10-27 09:00:07
 

Savoir vivre hotelowyKażde miejsce publiczne ma to do siebie, że wymaga od nas odpowiedniego zachowania. Nie inaczej jest w przypadku miejsc takich jak hotel pod warszawą gdzie rezerwujemy miejsce noclegowe.

 

Już przed przybyciem kiedy będzie więcej niż prawdopodobne spóźnienie winniśmy uprzedzić obsługę hotelową o zaistnieniu takiej sytuacji, określając przy tym przybliżony termin przybycia na miejsce. Każdy hotel pod warszawą to miejsce w którym powinno zachować się jedną zasadę – szanowanie przedmiotów które znajduje się w pokoju, który zdecydowaliśmy się zająć przez cały okres pobytu.

 

Każde zniszczenie mienia hotelowego powinno zostać przez nas zgłoszone oraz uiszczona opłata za straty. Przy dokonywaniu tej czynności nie warto mieć obiekcji, pozostawimy dobre wrażenie a tym samym znów z czystym sumieniem będziemy mogli powrócić w miejsce jakim jest hotel pod warszawą. W przypadku posiłków i opłat za nie możemy postąpić w dwojaki sposób. Możemy zapłacić za nie bezpośrednio po spożyciu jak również wymeldowując się..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Savoir vivre hotelowy
Nick: