Dodany: 2011-10-27 09:01:59
 

Usługi restauracyjne w hoteluRezerwując miejsce noclegowe w hotelach z pewnością będziemy chcieć skorzystać z restauracji serwującej posiłki. W takich miejscach jak hotel pod warszawą jest to jak najbardziej możliwe.

 

Niekiedy także śniadanie czy kolacja będą wliczone w koszty pobytu w hotelowym pokoju czy apartamencie w zależności jednak od jego standardu. Jednakże restauracja którą posiada hotel pod warszawą to miejsce przeznaczone nie tylko dla gości rezerwujących pokoje. To także miejsce, gdzie mogą odbywać się różnego typu imprezy, począwszy od przyjęć weselnych, poprzez komunie, na firmowych rautach kończąc. Każda sytuacja wymagać będzie jednak indywidualnego podejścia hotelowego personelu.

 

O ile śniadania, obiady i kolacje wliczone w cenie będą wykonywane najczęściej w formie bufetu goście nie będą mieli większego wpływu na serwowane im menu. Taka możliwość istnieje jedynie w przypadku uroczystości o których mowa wyżej. Każde dodatkowe zamówienie będzie powodowało dopłacenie dodatkowej opłaty za poczynione zmiany w jadłospisie serwowanym przez hotel pod warszawą. Takie działania są jednak w pełni uzasadnione..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Usługi restauracyjne w hotelu
Nick: