Dodany: 2012-11-05 09:07:57

 

Do czego służą lotniskaW każdym dużym mieście musi być coś takiego jak lotnisko. To lotnisko i dojazd do lotniska modlin są dziś niejako wyznacznikami tego, czy dane miasto jest dobrze skomunikowane, czy jest miastem liczącym się, a także, czy jest to miasto, które otwiera się na nowe rozwiązania i nowe style komunikacyjne.

 

Lotnisko jest miejsce, z którego startują i na którym lądują samoloty pasażerskie bądź towarowe. Ważne jest jednak by dojazd do lotniska modlin jak i sam obiekt były dobrze skomunikowane z resztą miasta i regionu, ale również kraju, w którym to dane lotnisko się znajduj.

 

Lotnisko to również obiekt, w którym odbywają się odprawy pasażerskie, w którym oczekujemy na swoje loty i przede wszystkim jest to miejsce, które ma stać się przyjazne wszystkim tym, którzy wybierają się w podróż, a lotnisko jest pierwszym przystankiem na tej drodze. Tym bardziej liczy się to jak wygląda dojazd do lotniska modlin, co świadczy o całym obiekcie, ale i myśli tego, kto dane lotnisko umieścił w przestrzeni miejskiej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Do czego służą lotniska
Nick: