Dodany: 2012-11-05 09:24:19

 

Do czego służą hangaryPodobnie jak samochody, również i samoloty mają swoje miejsca, w których na stałe przetrzymuje się to czym są samoloty. W takich hangarach – przetrzymuje się tylko te samoloty, które nie mają w planach latać w najbliższym czasie, a więc są odstawiane do czegoś w rodzaju garażu dla samolotów, którym jest właśnie taki hangar.

 

Dojazd do lotniska modlin, tak jak i hangary to element każdego lotniska, które muszą być by w ogóle lotnisko mogło istnieć i nazywać się właśnie lotniskiem. Dojazd do lotniska modlin czy hangary muszą być odpowiednie gabarytowo, by każdy samolot pasażerski nie miał problemów z tym, aby wylądować, czy pozostawić sprzęt do następnego lotu.

 

Najczęściej jednak w hangarach chowa się nie samoloty, a helikoptery, które potrzebują przebywać w zamknięciu gdyż są bardzo podatne na wszelkiego rodzaju usterki, które wywołują warunki pogodowe i warunki atmosferyczne. Dojazd do lotniska modlin i hangary to również jedne z najbardziej zauważalnych elementów budowy lotniska z góry, które jako pierwsze pokazują się nam kiedy lądujemy bądź startujemy samolotem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Do czego służą hangary
Nick: