Dodany: 2012-11-05 09:42:39

 

Do czego służy wieża kontroli lotówNad bezpieczeństwem każdego z nas w ruchu drogowym czuwają policjanci i kontrolerzy ruchu drogowego tak zwana inspekcja ruchu drogowego. Podobnie jest również w powietrzu. Tam również ważnym elementem jest kontrolowanie wszystkich poruszających się w określonym miejscu, przestrzeni.

 

Dojazd do lotniska modlin jak i cała reszta jest kontrolowana przez tak zwane wieże kontroli lotów, które kontrolują ruch powietrzny, czego celem jest zachowanie bezpieczeństwa wszystkich użytkowników maszyn powietrznych, a także tych, którzy w takich maszynach – jako pasażerowie się poruszają.

 

Dojazd do lotniska modlin – mimo, że nie jest integralną częścią lotniska również jest kontrolowany przez wieże kontrolne lotów, bo całość okolicy musi być dobrze widoczna, by maszyny nie miały żadnych trudnoścuiz lądowaniem, nawet jeśli warunki dookoła są bardzo trudne i często okazuje się, że wcale nie jest to takie łatwe. Lotnisko modlin to coś więcej niż tylko dojazd do lotniska modlin czy wieże, to cały system, który musi sprawnie funkcjonować nie tylko jako całość w powietrzu, ale i juz po wylądowaniu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Do czego służy wieża kontroli lotów
Nick: