Dodany: 2012-11-05 09:48:41

 

Rozwój transportu lotniczegoKiedy w naszym kraju dopiero rozwijał się transport lotniczy na zachodzie ten transport, był już doskonale wyspecjalizowany. Dojazd na lotnisko modlin jest dopiero dziś tak naprawdę ciekawy i dopiero dziś wygląda tak, że można powiedzieć, że jest rozwinięty, kiedy na zachodzie taka infrastruktura powstawała kilka lat wcześniej.

 

Rozwój tego co możemy nazwać infrastrukturą i transportem lotniczym w naszym kraju, przypadł na późne lata 90 'te . Wtedy to dopiero można było powiedzieć o pierwszych, atrakcyjnych lotniskach, które miały zapewniony dojazd do lotniska modlin, taki, że nie trzeba było dolatywać do lotniska śmigłowcem.

 

Dlatego też, dopiero teraz, kiedy mówimy o czymś takim jak rozwój widzimy, że on rzeczywiście w naszym kraju miał miejsce, że ten rozwój jest właściwie zauważalny, o czym nie było mowy w latach wczesnych 60 tych, kiedy to na zachodzie były już lotniska z prawdziwego zdarzenia u nas o dojazd do lotniska modlin trzeba było za każdym razem się martwić..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rozwój transportu lotniczego
Nick: