Dodany: 2012-11-05 09:51:24

 

Bezpieczeństwo transportu lotniczegoKiedy wiele osób zastanawia się nad tym, jak bezpieczny jest transport lotniczy, wiele osób odpowiada takim osobom, że jest ona znacznie bardziej bezpieczny niż transport czy to samochodowy, czy też transport opierający się na kolei. Dlaczego?

 

Wciąż wiele osób myśli, że katastrofy lotnicze odbywają się na porządku dziennym, kiedy to nieprawda. Prawdą jest jedynie to, że jeśli zdarzy się już katastrofa lotnicza, to każdy z nas o niej słyszy, bo jest ona na tyle poważna. Jednak samochody mają wypadki codziennie, autobusy, czy kolej również miewają bardzo poważne wypadki, a więc na tyle samolotów ile obecnie lata niewielki odsetek ma wypadki. Jeśli więc pytamy, czy transport lotniczy jest bezpieczny, to odpowiedź brzmi – jak najbardziej.

 

Dojazd do lotniska modlin często może być dla nas bardziej niebezpieczna. Dojazd do lotniska modlin samochodem bywa bardziej ryzykowny, bo na drodze może zdarzyć się wypadek, i jak twierdzą specjaliści to właśnie dojazd do lotniska modlin powinien nas martwić jeśli już, nie sam lot samolotem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bezpieczeństwo transportu lotniczego
Nick: