Dodany: 2012-11-05 09:54:38
 

Ile kosztują bilety lotniczeW każdym kraju, niezależnie od tego jaką walutą się posługujemy – bilety lotnicze stają się coraz bardziej atrakcyjne cenowo. To, że za bilety coraz częściej płacimy mniej to wynik tego, że na rynku pojawiły się linie lotnicze , które oferują bardzo niskie ceny biletów, a przez to inne linie lotnicze swoje ceny muszą stosunkowo układać konkurencyjnie do tych, tanich , wspomnianych już linii lotniczych.

 

Niezależnie jednak od tego, czy linie lotnicze oferują tanie bilety, czy nie, wiele osób z mniejszych miast porównuje ceny biletów lotniczych do kwoty, którą muszą wydać na dojazd do lotniska modlin. Dojazd do lotniska modlin kosztuje w przeliczeniu do biletu lotniczego nawet 90 procent ceny.

 

Dlatego też dojazd do lotniska modlin, a bilet lotniczy to niemal ta sama cena. Nie wierzysz? Porównaj sobie sam, wpisując dojazd do lotniska modlin a bilety lotnicze. Sam się przekonasz, że ceny za lot samolotem to mniej więcej te same pieniądze co na przykład turysta z Olsztyna musi zapłacić za dojazd do lotniska w Gdańsku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile kosztują bilety lotnicze
Nick: